Moda męska XAWER


W salonach Mody Męskiej Xawer, dostępne jest wszystko czego może potrzebować elegancki i wymagający mężczyzna. Szeroki asortyment, nowoczesne fasony oraz fachowa i sympatyczna obsługa sprawiają, że klienci którzy raz dokonają tam zakupów ponownie wracają.

1TEN WYJĄTKOWY DZIEŃ

W sklepie Moda męska Xawer znajdziesz strój dla siebie zarówno jeśli jesteś przyszłym Panem Młodym, świadkiem na ślubie jaki i gościem weselnym. Co więcej, znajdą tu coś dla siebie nawet najmłodsi goście – dla nich Xawer oferuje krawaty oraz muszki dziecięce w dwóch rozmiarach.

CO DLA PANA MŁODEGO?

Elegancki garnitur, koszula i spinki mankietowe to standard u Pana Młodego. Przyjęte jest, że musi on wyróżniać się od pozostałych gości. Dziś coraz częściej Panowie sięgają po muchy lub ekstrawaganckie pasy do smokingu. Dla tych, którzy nie są gotowi na takie szaleństwa pozostaje jeszcze krawat kaskadowy(bez kamizelki) lub klasyczny – oba uszyte z żakardowej tkaniny najczęściej w tym samym kolorze co suknia przyszłej żony.

2MODNYM BYĆ…

W tym sezonie w dalszym ciągu królują różne odcienie granatowych garniturów często przełamane akcentem w innym kolorze(np. obszycie guzików na makniecie w kolorze błękitnym lub czerwonym). Zarówno koszule jaki i garnitury powinny być “taliowane” czyli w wersji slim, innymi słowy blisko ciała. Taki fason podkreśla zalety męskiej sylwetki i wbrew powszechnej opinii nie jest zarezerwowany wyłącznie dla bardzo szczupłych panów. Kluczowy jest proces dobierania odpowiedniego rozmiaru garnituru do klienta. Panie z salonów Xawer bez problemu znajdą właściwy rozmiar, by garnitur podkreślał sylwetkę, a jednocześnie nie krępował ruchów.

GARNITUR CZY MARYNARKA + SPODNIE?

Goście weselni coraz częściej zamiast garnituru wybierają zestaw marynarka + spodnie. Panowie w takim stroju czują się bardziej swobodnie, a po imprezie strój nie ląduje na końcu szafy lecz może być wykorzystany w różnych zestawieniach na bardzie lub mniej formalne okazje.

Salony Moda męska Xawer na opolszczyźnie:
Krapkowice, ul. 1 Maja 20 (obok sklepu obuwniczego Adam)
Strzelce Opolskie, ul. Kołłątaja 4
Nysa, ul Ryne 24-25