Nietuzinkowe stylizacje paznokci ślubnych


Coraz wiecej przyszłych panien młodych rezygnuje z klasycznego frencha na rzecz bardziej odwaznych kolorów i wzorów. Nie chca byc juz skromne i niewinne. Pragna sie wyrózniac, przykuwac na sobie spojrzenia gosci. Co obecnie tworza Panny Młode na swych dłoniach?

21

Efekt Syrenki

Efekt syrenki na paznokciach to hit ostatnich miesięcy. Sekret tkwi w niepowtarzalnym pyłku, który po nałożeniu pięknie mieni się i odbija światło. Jest subtelniejszy niż tradycyjny brokat – drobniejszy. W zależności od koloru bazowego, będzie mienił się różnymi barwami.

3Czerwony

Tak, dobrze czytacie – czerwony. Wyraźny akcent kolorystyczny w przeciwieństwie do klasycznego frencha, na pewno nie zniknie na tle białej sukni ślubnej. Choć przy tym kolorze panie stawiają na paznokcie w kształcie migdała, owalne i jeśli chodzi o długość to raczej krótsze. Stylizację można dopełnić kryształkami lub hologramami.

Malowane wzory

Znak nieskończoności ∞ podobny do „przewróconej ósemki” ma symbolizować niekończącą się miłość do naszego wybranka. Często malowane są także serduszka, gołębie, obrączki czy napis „love”. Malowane są na jednolitym kolorze, choć przy wzorach malowanych stawiamy na kolory jasne: biały, nude czy delikatne odcienie różu.

Przy wyborze manicure nie bójcie się zaszaleć, wyróżniajcie się, stawiajcie na kolor i przenieście kawałek siebie na te małe arcydzieła :)

4Aurelia Wojarz