La Romantica – owoc zamiłowań i pasji tworzenia


Nowoczesny design w połączeniu z najnowszymi trendami, szeroka oferta i duży wybór ubiorów dla pań na każdą okazję, profesjonalna obsługa, doradztwo oraz serwis krawiecki w jednym miejscu – tak pokrótce można by scharakteryzować Dom Mody z Głogówka. O walorach praktycznych i estetycznych oraz misji tego wyjątkowego miejsca z właścicielką Panią Klaudią Kurspiot rozmawia Andrzej Marcinkowski.

1Red. – Dom Mody to nazwa, która już sama w sobie zobowiązuje. Skąd czerpie Pani inspiracje odnośnie kolekcji, zaopatrzenia w modele kreacji, tak żeby wpływać na kreowanie stylu i zawsze być „trendy”?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ inspiracje odnośnie nowej kolekcji, unikatowych modeli i ekstrawaganckich kreacji zazwyczaj uzależnione
są od bieżących potrzeb naszych klientek. To właśnie one poprzez swoje wymogi dyktują najnowsze „trendy” Domu Mody w Głogówku, a naszym zadaniem jest przede wszystkim dostosowanie kolekcji do ich oczekiwań. Prezentowane przez nas ubiory spełniają wymogi klasycznej elegancji ze szczyptą ekstrawagancji. Wyróżnia je bogactwo najwyższej jakości tkanin, wykwintne zdobienia, przemyślany dobór kolorów, a także perfekcja wykonania. Kolekcje zmieniają się na bieżąco wraz z porami roku oraz wchodzącymi nowymi trendami w modzie.

Odnośnie funkcjonalności Domu Mody – naszym założeniem stała się dewiza, że każ-da kobieta ma u nas znaleźć wymarzony ubiór i wszelkiego rodzaju dodatki na każdą okazję. Na parterze klientki znajdą długie i krótkie sukienki, garsonki, eleganckie spodnie, spódnice, bluzki, koszule, płaszcze, biżuteria, bielizna, rajstopy. W tylnej części znajduje się sklep z tkaninami i artykułami pasmanteryjnymi. Na piętrze usytuowany jest Salon Sukien Ślubnych „La Romantica”, a na poziomie -1, Całoroczna Wypożyczalnia Strojów dla dzieci i dorosłych, która udostępnia kilkaset strojów i dodatków karnawałowych o zróżnicowanej tematyce.

Red. – Kolekcja ślubna to chyba sztandarowa ekspozycja. Oferujecie Państwo jakieś konkretne marki, czy też tworzycie własne modele sukien ?

W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim suknie ślubne polskich producentów takich firm jak: Sposa, Kaledonia, MS Moda, Madam Boqu czy Estera. Przyszłym pannom młodym oferujemy również suknie francuskiej marki Victoria Soprano oraz suknie amerykańskie. Wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym klientom oferujemy ekskluzywne usługi szycia w zakresie sukni ślubnych, wieczorowych, wizytowych, balowych (np. studniówkowe, sylwestrowe), koktajlowych, okolicznościowych (np. komunijne) oraz realizujemy autorskie projekty.

2Red. – Suknia ślubna to dopiero początek. Jaki jeszcze asortyment mogą przyszłe panny młode znaleźć w Domu Mody La Romantica?

Oprócz tej „jednej jedynej” najpiękniejszej sukni oferujemy szeroką gamę ślubnych dodatków, poprzez różnego rodzaju nakrycia głowy, welony, woalki, fascynatory, biżuterię, ślubną bieliznę, torebki i inne niezbędne akcesoria. Poprzez profesjonalne doradztwo, dobór najwyższej jakości tkanin i dodatków, stylizację oraz wcześniejsze przymiarki dążymy do zaspokojenia indywidualnych potrzeb naszych klientek, a wszystko po to, aby ta wymarzona suknia była naprawdę jedyna, niepowtarzalna i wyjątkowa.

3Red. – W jaki sposób staracie się Państwo zadbać o komfort klientów, poziom obsługi i atmosferę zakupów?

Profesjonalna, miła i komunikatywna obsługa Domu Mody stara się na każdym kroku dostosować do wymagań klientek oraz zadbać o najwyższy poziom i miłą atmosferę zakupów.
Każda z Pań w razie jakichkolwiek wątpliwości znajdzie u Nas fachową poradę i serwis krawiecki w jednym miejscu. Wszelkie przeróbki wykonujemy od ręki. Doradzamy przy przymiarkach, prezentujemy najnowsze trendy, organizujemy pokazy najnowszych kreacji, okolicznościowe promocje i niespodzianki przy zakupach, a wszystko po to, aby każda klientka wyszła z Domu Mody nie tylko usatysfakcjonowana wymarzoną kreacją, ale i wróciła do Nas jeszcze nie raz!