Zimowy makijaż


1Od kilku sezonów, obserwujemy pewną modę czy trend, na wesela tematyczne. Jest to oczywiście wykreowane przez marzenia, wizje przyszłych młodych par. Każdy z nas posiada w wyobraźni, obraz tego „jedynego dnia w życiu”. Królewna śnieżka i cała aura, która z tym pomysłem się wiąże, jest idealnym tematem na wesele zimową porą. Tutaj doskonale, wpisuje się trend w makijażu ślubnym: mocno podkreślonego oka i usta w kolorze wina czy purpury.

Intensywny makijaż „smoky eyes”w odcieniach szarości, królował na pokazach mody znanych projektantów, w sezonie jesień/zima 2015/16. Jest to jednak propozycja dla tych pań, których uroda jest kontrastowa i wyrazista. Gotowych, by pokazać siłę swej osobowości.

3Kiedy marzy nam się bajkowe wesele, gdzie na stołach królują kolory, lukrowane babeczki, cukierki i lizaki, młoda pani ukazać powinna swoją naturalność.

Nieco subtelniejszy makijaż „nude”, który jest kolejnym hitem tego sezonu, uwydatni delikatną i subtelną naturę każdej z pań. Kolory ziemi, podkreślające głębię oka i kości policzkowe oraz matowe, jasne usta, dziewiczość i świeżość w czystej postaci.

W każdym trendzie, modzie, musimy jednak odnaleźć siebie. Makijaż powinien być integralną i harmonijną częścią całego wizerunku ślubnego. Byśmy w tym uroczystym dniu czuły się piękne, wyjątkowe i by jego wspomnienie pozostało z nami na zawsze.

Agnieszka Tomczuk

2Modelka: Alicja Kowalska,
Make-up: Agnieszka Tomczuk,
Fryzura: Martyna Antonkiewicz,
Foto; Małgorzata Błażejowska-Baklarz