Slow sex czyli kochanie się przez całą dobę


List do mężczyzn

Drogi wspaniały Mężczyzno,

Czym jest „Slow sex”? Odpowiedź: Kochaniem się przez całą dobę. Tak w skrócie. I nie chodzi tutaj o nieustającą penetrację.

Kobieta gdy ma szczęście i sposobność kocha się całym ciałem, mózgiem, duszą i sprawia jej to wielką przyjemność a wtedy może to robić przez całą dobę. Problem polega na zrozumieniu, że kobieta, życie erotyczne nie oddziela od pozostałych aspektów codzienności. I Ty to drogi Mężczyzno musisz zrozumieć, poczuć i wcielić w życie.

Kobiety kochają się umysłem, wyobraźnią, nastrojami, emocjami i… każdym centymetrem swojego ciała. Oczywiście kobieta ma atlas ulubionych miejsc gdzie chciałaby żebyś rozgościł się na dłużej. Ale seks dla kobiety trwa cały dzień, we wszystkich okolicznościach. I jeśli zachowujesz się przez cały ten dzień z brakiem szacunku nie licz, że w nocy Twoja partnerka urządzi Ci pokaz fajerwerków. Antysexy u Ciebie może być zapach, zaniedbanie, ubiór, nadużywanie używek ale przede wszystkim zachowanie. Kobieta nie działa na pilot i nie ma do niej magicznego, czerwonego guzika „power”, aby zapomniała o przykrościach w ciągu dnia i po jednym przycisku zamieniła się w bogini seksu.

Kobiety nie są oziębłe i leniwe w łóżku. Kobiety z natury są zmysłowe i stworzone do pieszczot. Jeśli myślisz i mówisz na głos, że Twoja partnerka nie lubi seksu to oznacza tylko jedno: ona uwielbia seks ale nie lubi go z Tobą. Bo widocznie robisz coś źle.

Kobieta musi cenić swojego partnera. Chcesz wieczorem figli? Nie zachowuj się przez cały dzień jak błazen czy nieposkromiony macho. Flirtuj z partnerką od rana. Daj jej czułego buziaka, zostaw liścik w kuchni, napisz w godzinach pracy miłego smsa. Nie kłóć się, nie prowokuj. Unikanie stresu i umiejętność relaksacji są gwarancją udanego pożycia. Jeśli masz stresujący okres w pracy, nie traktuj małżeńskiego łóżka jak ring do sparingu. Kobieta to nie materac, więc nie rozładowuj napięcia na niej. Porozmawiaj z nią a seks odłóż na inny wieczór. Seks to nie jest obowiązek małżeński. Jeśli Twoja partnerka kocha się z Tobą z obowiązku i dla świętego spokoju, to nie zdziw się, że za parę lat na swoim biurku znajdziesz pozew rozwodowy.

Pamiętaj Drogi Mężczyzno, że w życiu erotycznym nie chodzi tylko o uwolnienie napięcia, prokreację tylko o to, że satysfakcję i zadowolenie czerpać można ogólnie z całej gry wokół. Z całodobowej partnerskiej otoczki. Kochać się z obustronną satysfakcją oznacza umiejętność wplecenia życia intymnego w pozostałe dziedziny życia. Slow oznacza, że potrafimy zauważać się w każdej chwili, widzieć siebie nawzajem. Dać sobie czas, zrobić przestrzeń w życiu.

P.S. Cieszcie się wspólnie życiem we dwoje w rytmie SLOW.

MAŁGORZATA KWIATKOWSKA
Facebook: „Sukcesomania – w każdym obszarze Twojego życia”