O Czym fantazjują Polki i Polacy ?


Fantazje seksualne są odzwierciedleniem intymnych pragnień i potrzeb seksualnych. Niemal każda dorosła Polka i Polak przyznają się, że co jakiś czas puszczają wodze fantazji na temat swojej erotyki. Fantazje erotyczne mogą być wyśmienitą okazją do poznania wzajemnych potrzeb, pragnień wnosząc do życia intymnego całe mnóstwo nowych i ekscytujących przeżyć.

Mężczyźni w akcji

Męskie fantazje erotyczne są z reguły bardzo odważne, najczęściej mężczyzna wizualizuje siebie jako twardziela, potrafiącego podporządkować sobie każdą, nawet najbardziej niesforną kobietę, albo jako uległy, poddany komendom partnerki, która dominuje nad nim.

Najczęstsze męskie fantazje erotyczne to:

Bo do tanga trzeba….trojga
Jedna piękna i pewna siebie kobieta to fart, ale już dwie boginie seksu, to dopiero szczyt marzeń. To marzenie chyba każdego mężczyzny. Świadomość, że są w stanie zaspokoić jednej nocy aż dwie kobiety i widok dwóch udzielających się kobiet równocześnie, właśnie to sprawia u mężczyzn gęsią skórkę.

Odgrywanie ról i fatałaszki
To rozgrzewa mężczyzn wyjątkowo. Pokojówka z fartuszkiem, kitel pielęgniarki, warkocze i podkolanówki uczennicy, policjantka z kajdankami, to coś, o czym marzy większość mężczyzn. To gierki, które niezwykle pobudzają marzenia. Odgrywanie ról sprzyja dużej namiętności.

Ona sobie sama
Jednym z największych męskich pragnień jest podglądanie kobiety podczas, gdy zabawia się sama. Dla mężczyzny jest to oznaka, że czuje się swobodnie, nie krępuje się i jest szczęśliwa w danej chwili z obcującą z nią osobą. Każdy mężczyzna chciałby wiedzieć w jaki sposób jego kobieta zaspokaja się podczas nieobecności swego ukochanego i czerpać z tego inspirację i naukę…

O czym marzą kobiety?

Fantazje erotyczne kobiet nie są wcale skromniejsze. Kobiety równie często i chętnie uciekają w świat erotycznych marzeń, by tam wcielić się w rolę niedostępnej i władczej bogini seksu lub posłusznej, potrafiącej zaspokoić najskrytsze marzenia swojego partnera.

Do najczęstszych marzeń seksualnych kobiet należą:

Niezobowiązująca noc z nieznajomym
Emocjonujące w tym wypadku jest to, że takie przeżycie nie niesie z sobą żadnych konsekwencji, natomiast pozwala rozładować napięcie seksualne i zaznać pewnego dreszczyku emocji. Zaspokoić swą dziką ciekowość.

Gdy inni patrzą
Igraszki w miejscu publicznym, w ukryciu przed spojrzeniami osób trzecich czy w obawie o wywołanie społecznego wzburzenia jest podniecające i sprzyja podbudowaniu poziomu adrenaliny do granic możliwości. Kino, przebieralnia w sklepie odzieżowym, toaleta w samolocie – to tylko kilka propozycji z długiej listy możliwości.

My name is Grey, Christian Grey

Po słynnej już ekranizacji bestsellera „Pięćdziesiąt twarzy Greya” rozpoczęły się masowe próby naśladowania głównych bohaterów w zaciszu domowej sypialni. Bo przecież prawie każda z kobiet marzy o nocy z nieco brutalnym, władczym i bardzo dominującym kochankiem. Spełnianie jego zachcianek, widok zaspokojonego silnego mężczyzny, podbudowuje kobiece ego.

Tak na dobrą sprawę, każdą fantazję erotyczną można próbować zrealizować, o ile związek oparty jest na zaufaniu oraz panuje w nim realne pragnienie spełniania wzajemnych potrzeb. Warto o tym rozmawiać. Seks to przecież dobra zabawa i chodzi w nim głównie o przyjemność. A tę, każdy z nas pragnie odczuwać w inny sposób.

Arkadiusz Kornacki fotograf
Małgorzata Kwiatkowska
Facebook: „Sukcesomania

– w każdym obszarze Twojego życia