Targi Ślubne w Wodzisławskim Centrum Kultury


Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na trzecią edycję Festiwalu Weselnego, który odbędzie się w niedzielę, 9 kwietnia br. w godzinach od 14:00 do 19:00. Imprezę poprowadzi Izabela Kapiasová, aktorka znana z popularnych seriali telewizyjnych.

Podczas wydarzenia zaprezentuje się kilkadziesiąt lokalnych i regionalnych firm związanych
z branżą ślubną. W tegorocznej edycji imprezy udział zapowiedzieli również wystawcy z Republiki Czeskiej, przez co wydarzenie będzie miało charakter międzynarodowy. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

W ramach Festiwalu nie zabraknie stoisk z modą ślubną, bogatej oferty gastronomicznej, zespołów muzycznych, usług multimedialnych i innych propozycji przydatnych przy organizacji ślubu i wesela. Zaplanowano także liczne pokazy i prezentacje. Nie zabraknie również degustacji, niespodzianek oraz konkursów z nagrodami.

– Targi Ślubne w Wodzisławskim Centrum Kultury stały się imprezą o dobrej marce i w tym roku będą miały międzynarodowy charakter. Mam nadzieję, że dzięki temu będą jeszcze bardziej atrakcyjne dla ich odbiorców i samych wystawców – mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor WCK.

Imprezę poprowadzi znana z popularnych seriali telewizyjnych aktorka Izabela Kapiasová – Aldonka z „Przepisu na życie“ oraz Mariolka z „M jak Miłość”. Towarzyszyć jej będzie Tomasz Ciba.

Polskich i czeskich wystawców zapraszamy do kontaktu z Marzeną Krzewiną z Kwiaciarni Kwiaty Styl – współorganizatora wydarzenia (tel. +48500098778, e-mail: marzena-krzewina@wp.pl). Patronat medialny nad wydarzeniem objął magazyn Modny Ślub.

festiwal_weselny_2017_web